KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12968017
nr 1296 8017
Gudrun Key-Ã…berg
(f. 1925), Sverige
Oljemålning, Stilleben. Signerad, daterad 1940. Olja på pannå, 55x45 cm
Gudrun Key-Åberg, svensk målare född 1925 i Grums, Värmland.
måndag 9 december 2019
kl 20:44:59
Gudrun Key-Ã…berg
Läs mer om Gudrun Key-Ã…berg